کاورزن توالت فرنگی

کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی

کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی

کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی یکی از محصولات بهداشتی جدید می باشد که تولید و طراحی آن به رعایت بهداشت سرویس های فرنگی بسیار کمک کرده است.

با تهیه و استفاده از این دستگاه افراد دیگر نگران تماس بدن خود با سطح سرویس های بهداشتی نخواهند بود، این دستگاه توسط رول کاور توالت فرنگی سطح سرویس فرنگی را با دستور کاربر به صورت اتوماتیک روکش می کشد و مانع از تماس بدن افراد با سرامیک توالت فرنگی می شود.

با توجه به این که پزشکان استفاده از سرویس های ایرانی را به دلیل صدمات جبران ناپذیری که به مفاصل و کمر وارد می کند منع کرده اند و استفاده از سرویس های بهداشتی فرنگی را پیشنهاد کرده اند باز هم بعضی از افراد به دلیل تماس بدن با سطح سرویس فرنگی از استفاده توالت فرنگی خودداری می کنند اما با تهیه و استفاده از کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی این مشکل تا حد زیادی بر طرف شده است و افراد با خیال راحت از سرویس فرنگی استفاده می کنند.

امروزه در اکثر طراحی های ساختمان ها سرویس فرنگی موجود می باشد و کمتر مکانی است که سرویس فرنگی نداشته باشد و همانطور که میدانید از یک سرویس فرنگی ممکن است چندین نفر استفاده کنند و این موضوع با توجه به اینکه بدن هر فرد با سطح نشیمنگاه توالت فرنگی در تماس خواهد بود زیاد خوشایند نمی باشد.

برای حل این مشکل می توان از دستگاه کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی استفاده کرد که با کشیدن کاور بر روی سطح نشیمنگاه توالت فرنگی مانع از انتقال آلودگی به بدن فرد می شود.

از آن جا که افراد زیادی از یک توالت فرنگی استفاده می کنند ممکن است با تماس بدن هر فرد با سطح توالت فرنگی، آلودگی، باکتری، عفونت و بیماری از فردی به فرد دیگر توسط سرویس بهداشتی انتقال یابد و تنها راه حل این موضوع نداشتن تماس با سطح توالت فرنگی می باشد و آن هم با استفاده از کاور توالت فرنگی امکان پذیر می باشد.

کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی یک دستگاه بهداشتی محسوب می شود این دستگاه با فرمان کاربر توسط فشار یک دکمه که فرمان تعویض کاور توالت فرنگی را می دهد روکش توالت فرنگی را به طور اتوماتیک عوض خواهد کرد و آن را برای استفاده کاربر آماده می کند.

در نهایت می توان گفت که توالت فرنگی یکی از آلوده ترین مکان هایی است که روزانه با آن سر و کار داریم و برای مقابله با آن بهتر است تماس کمتری با سطح نشیمنگاه توالت فرنگی داشته باشیم و برای تماس کمتر داشتن با سطح سرامیک توالت فرنگی بهتر است از کاور توالت فرنگی و یا کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی استفاده کنیم.

استفاده از این دستگاه در مراکز عمومی که رفت و آمد بالایی دارند و سرویس فرنگی آن ها توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد می توان گفت واجب و ضروری است البته این به آن معنا نیست که از کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی در منازل استفاده نمی شود. شما با تهیه این دستگاه برای سرویس بهداشتی منزل خود می توانید کمک بسیاری در حفظ سلامتی افراد خانواده خود کرده باشید.

البته غیر از تهیه این دستگاه شما برای پاکیزه و بهداشتی نگه داشتن سطح نشیمنگاه توالت فرنگی منزل خود از باکتری و عفونت و میکروب می توانید پس از هر بار استفاده سطح نشیمنگاه آن را به خوبی بشویید و آن را از آلودگی پاک کنید اما از آنجایی که در مراکز عمومی امکان شستشو توالت فرنگی پس از هر با استفاده نمی باشد تهیه کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی برای رعایت بهداشت می توان گفت که واجب است.

از مزیت های استفاده از کاور زن سرویس فرنگی این است که مشکل انتقال بیماری از این طریق تا حد زیادی حل شده است و شما برای رعایت هر چه بیشتر بهداشت می توانید این دستگاه را تهیه کرده و با خیال راحت تری از سرویس فرنگی استفاده کنید.

کارایی دستگاه کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی

این دستگاه بر روی توالت فرنگی نصب خواهد شد و دارای یک دکمه یا سنسور می باشد که نحوه کار آن به اینصورت می باشد که با فشار دادن آن و یا لمس آن فرمان تعویض روکش توالت فرنگی به دستگاه داده می شود و دستگاه به صورت اتوماتیک روکش توالت را تعویض می کند و آن را آماده استفاده برای کاربر خواهد کرد.

این دستگاه با باتری کار می کند و کارایی آن بسیار راحت و به صورت اتوماتیک می باشد و شما با قرار دادن رول کاور توالت فرنگی در جای مشخص شده در دستگاه می توانید از آن استفاده کنید، به این شکل که با فشردن دکمه دستگاه فرمان تعویض روکش را به دستگاه می دهید و دستگاه روکش توالت فرنگی را به صورت اتوماتیک تعویض می کنید.

از مزایا این دستگاه در کارایی آن این است که، کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی هر بار که روکش را تعویض می کند استفاده مجدد از تعویض روکش توالت فرنگی را 12 ثانیه پس از آخرین استفاده و به فرمان کاربر انجام می دهد و این ویژگی موجب می شود تا از اصراف رول توالت فرنگی جلوگیری شود.

این دستگاه نصب و کارایی بسیار راحتی دارد به همین علت برای رعایت هر چه بهتر بهداشت مخصوصا در مکان های عمومی توصیه می شود که آن را تهیه کرده و نصب و استفاده کنید تا سلامت خود و دیگران را حفظ کنید.

خصوصیات کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی

بیشتر دستگاه های کاورزن سرویس فرنگی دارای ویژگی و امکانات زیر می باشند:

 • غیر قابل اشتعال
 • هشدار آلارم Buzz
 • تعویض اتوماتیک رول های مصرفی
 • تعویض دوباره روکش توالت فرنگی پس از 12ثانیه توسط فرمان کاربر
 • اخطار ولتاژ باتری در زمان نیاز به شارژ
 • تمام اجزای فلزی دستگاه استیل ضد زنگ میباشند

جنس بدنه دستگاه کاور توالت فرنگی

معمولا جنس تمامی دستگاه های کاور توالت فرنگی ساخته شده از بهترین مواد ABS است

مزایای استفاده از کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی

• جلوگیری از رسوبات و جرم و آلودگی در سطح سرویس فرنگی

• حل مشکل بهداشتی برای استفاده از سرویس فرنگی

• بسیار کارامد و مقرون به صرفه و بهداشتی با کارایی راحت

• جلوگیری از عفونت سطح سرویس فرنگی

• جلوگیری از انتشار میکروب ها

• شیوع بیماری را کاهش می دهد

• حفظ سلامتی افراد در استفاده از سرویس بهداشتی عمومی

مکان های مورد استفاده

همانطور که در بالا گفته شد استفاده از این دستگاه بیشتر در مراکز عمومی توصیه می شود البته این به این معنی نیست که از این دستگاه در منزل نمی توان استفاده کرد بلکه استفاده از این دستگاه در منازل به حفظ بیشتر سلامت افراد خانواده کمک خواهد کرد.

شما می توانید از کاور زن اتوماتیک توالت فرنگی در هر مکانی که دارای توالت فرگی است استفاده کنید که برخی از این مکان ها را در زیر نام برده ایم:

 • فرودگاه
 • مراکز اداری
 • شرکت ها
 • مراکز تفریحی و سرگرمی
 • هتل ها و سافر خانه ها
 • بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی
 • رستوران ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *