فروشگاه اینترنتی نوآوران

شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور به شماره ثبت 554236 فعالیت حرفه ای خود را از سال 1393 به صورت جدی آغاز نمود نوآوران آرتان گستر شیدور اولین و تنها شرکت رسمی فعال در ایران می باشد که باتوجه به تجربه و همچنین نیاز سنجی بازار اقدام به ارائه خدمت در حوزه سلامت و با محوریت ارائه محصولات جدید، کارآمد، بادوام و منطبق بر تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا نمود. شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور همواره دغدغه کیفیت وبرتری را برای محصولات منتخب درنظر گرفته وباتوجه به نیاز کشور، محصولات گوناگونی درسبدکالای خود قرارداده که این محصولات ازنوع باکیفیت ودوام و عمر بالاو همگام باکلیه استاندارد های روز اروپا و آمریکا می باشند. اهدف و استراتژی شرکت ارتقاء هرچه بیشتر سلامت عمومی جامعه وایجاد سطح مطلوب روبه رشد در راستای بهبود سلامت است وهمواره در تلاشیم تا گروه جدیدی از محصولات روز دنیا که مطابق با استانداردهای جهانی است رابه خدمات وکالاهای درحال ارائه خود در ایران اضافه نماییم.

سوالات متداول :

  • کیفیت محصول های فروشگاه نوآوران چقدر است ؟ مجموعه ما تمامی سعی خود را کرده است تا در سال های خدمت به مشتریان خود با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
  • آیا مجموعه نوآوران مرجوع کردن کالا را در خدمات خود دارد؟ بله در صورتی که مشکلی در محصول ارائه شده وجود داشته باشد محصول قابل مرجوع خواهد بود.

اطلاعات تماس با ما

تلفن تماس :

021-22330335 | 021-22303134

نشانی دفتر مرکزی: تهران، خیابان بنی هاشم، مجتمع نسترن پلاک 3 واحد 3/3

ایران ، تهران